parallax background

طراحی و چاپ بروشور

چاپ-حرفه-ای-کاتالوگ
چاپ کاتالوگ
جولای 6, 2016

طراحی و چاپ بروشور


چاپ بروشور تبلیغاتی چاپ بروشور تبلیغاتی بنا بر استراتژی بازاریابی و نوع محصولات می‌تواند یک برگ یا بیشتر از شش لت باشد. گرچه بروشور تبلیغاتی عمدتاً باید مختصر با طراحی جذاب و انتقال دهنده پیام‌های دقیق باشد اما برخی از مجموعه‌ها به جای چاپ کاتالوگ از بروشور برای توزیع در نمایشگاه‌ها و ارسال در کنار هدایای تبلیغاتی استفاده می‌کنند. یکی از نکات مهم در چاپ بروشورهای تبلیغاتی، گراماژ کاغذ است. اصولاً در چاپ بروشور تبلیغاتی، کاغذهایی با گرماژ پایین توصیه می‌شود. .

چاپ بروشور گلاسه 135 گرم یکی از محبوب‌ترین گرماژ بروشور تبلیغاتی، کاغذ گلاسه 135 گرم است. در این نوع از کاغذ، چاپ بروشور با کیفیت‌ بهتر انجام می‌شود. امکان چاپ دو رو و چهار رنگ (فول رنگ) در بروشور گلاسه 135 گرم به‌خوبی قابل انجام است.

از دیگر خدمات قابل ارائه در مجتمع چاپ صفری ارائه بروشور ۲ لت و ۳ لت برروی گلاسه ۱۷۰ گرم می باشد. گلاسه ۱۷۰ گرم از ضخامت بالاتری نسبت به گلاسه ۱۳۵ گرم برخوردار است و این امر در استحکام و ابهت بخشیدن به بروشور شما نقش چشمگیری خواهد داشت. هرچند تفاوت قیمت چاپ بروشور گلاسه ۱۷۰ گرم خیلی بالاتر از ۱۳۵ گرم نیست ولی در برخی موارد تفاوت معنا داری را ایجاد می نماید. بروشور گلاسه ۱۷۰ گرم نیز به صورت ۴ رنگ و یا فول رنگی چاپ می شود ، و قیمت های ارائه شده بروشور برای چاپ ۲ لت و یا ۳ لت به انتخاب شما می باشد. .

„چاپ بروی بروشور یکی از بهترین راههای تقویت کسب و کارهای بزرگ و کوچک می باشد. بروشورها یکی از مهم ترین ابزارهای بازاریابی برای هر سازمانی بسته به شرایط و موقعیت آن سازمان بسیار مفید می باشد. بروشور به عنوان یک راهنمای تعاملی برای معرفی محصولات و یا مشخصات سازمان ها کاربرد اساسی دارند و ویژگی های کلیدی سازمان و یا محصولات را در آن گنجانده می شود.از آنجایی که بدلیل پایین بودن قیمت بروشور و بالا بودن کارایی آن سبب شده بسیاری از سازمان های را ترغیب به چاپ برروی بروشور برای خودشان نمایند.”
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط از طرق واتس آپ